Analiza stanu prawnego obejmuje sprawdzenie potencjalnych ryzyk, jakie mogą wiązać się z planowaną inwestycją. Przedmiotem badania jest przede wszystkim tytuł prawny do nieruchomości, istnienie obciążeń takich jak hipoteki czy służebności, czy inne prawa poprzednich właścicieli. Weryfikujemy także prawidłowość istniejącego lub planowanego procesu budowlanego.

SAMKO poszukuje nieruchomości pod realizację projektów inwestycyjnych w Warszawie i okolicach. Jesteśmy zainteresowani nabyciem gruntów niezabudowanych, jak i zabudowanych budynkami przeznaczonymi do rozbiórki. Jeżeli poszukujecie Państwo wiarygodnego nabywcy, a posiadacie nieruchomości lub wiedzę o możliwości ich nabycia, prosimy o kontakt.

Poza nabywaniem nieruchomości, podejmujemy się również zakupu praw i roszczeń do gruntów warszawskich od właścicieli lub ich spadkobierców. Dzięki elastycznemu i indywidualnemu podejściu, jesteśmy gotowi podjąć się regulacji stanu prawnego nawet najbardziej skomplikowanych projektów inwestycyjnych.

Prowadzimy postępowania mające na celu zwrot poprzednim właścicielom lub ich następcom prawnym nieruchomości przejętych przez państwo w drodze nacjonalizacji lub wywłaszczenia. Nie wykluczamy zakupu roszczeń do odzyskiwanych nieruchomości. Wiemy, że każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, dlatego też każdy Klient jest dla nas wyjątkowy.

Poza regulacją stanów prawnych i zakupem gruntów, mamy doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Jeśli zatem planujecie Państwo sprzedaż nieruchomości, kompleksowo zajmiemy się obsługą transakcji, jak i doborem optymalnego nabywcy, nie wykluczając zakupu nieruchomości na własny rachunek.

stany-prawne

WIĘCEJ

  • Regulujemy stany prawne nieruchomości.
  • Nabywamy grunty na własny rachunek.
  • Pośredniczymy w obrocie.
  • Sprzedajemy mieszkania.
  • Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ikona1
ikona2
ikona3